Кострукция рольставней
Бічні кришки встановлюються з обох боків захисного короба, є його складовою. Виготовляються із алюмінію. Форма, розмір та інші особливості кришок безпосередньо залежить від специфікації захисного короба. Можуть мати різну форму.
Захисний, алюмінієвий короб розташовується у верхній частині конструкції. Призначений для захисту згорнутого в рулон полотна Ролет. Короби можуть мати різну форму, використовуються для різних способів монтажу.
Октогональний вал - змушує рухатися полотно ролет по напрямних шин. Спеціальні отвори дозволяють надійно закріпити полотно, виключаючи можливість зіскакування його з валу.
Полотно захисних ролет складається з дрібних деталей, під назвою "ламель". Вони скріплені між собою гнучкими з'єднаннями, що дає змогу скручувати полотно в рулон. Для виготовлення полотна використовують профіль роликової прокатки, наповнений піною або екструдований профіль з підвищеною стійкістю до злому
Рух полотна здійснюється по напрямних шинах. Пристосування дозволяють максимально контролювати процес підняття полотна рольставні, виключають перекоси та розгойдування ламелів при сильному вітрі.
Кінцевий профіль - останній, нижній профіль полотна рольставні. Він служить для підвищення міцності полотна та встановлення замикаючого пристрою.
Прихований короб встановлюється у бік вулиці
Накладний монтаж
Прихований короб встановлюється у бік приміщення
Вбудований монтаж
Прихований короб встановлюється у віконному отворі
Вбудований монтаж коробом усередину
Прихований короб з антимоскітною сіткою
Комбінований монтаж коробом назовні
Класичний варіант, який передбачає обслуговування ролет з боку вулиці. Для монтажу цього типу необхідно підготувати неглибоку нішу для короба у перемичці отвору.
Короб ролети встановлюється на стіну фасаду, забезпечуючи максимальне використання світлового отвору.
При такому типі монтажу досягаються найкращі показники зниження тепловтрат. При цьому обслуговування здійснюється зсередини приміщення.
Короб ролети встановлюється всередині отвору, за рахунок чого на фасаді відсутні елементи, що виступають.
Такий варіант можливий при використанні додаткового профілю. При цьому варіанті установка короба трохи зменшить світловий отвір.
Короб ролети встановлюється всередині отвору, за рахунок чого на фасаді відсутні елементи, що виступають. При такому монтажі опущена ролета зливається з фасадом, тому що знаходиться на одному рівні.
Забезпечує додатковий захист від комах завдяки вбудованій москітній сітці.
Короб розташовується в ніші над отвором, забезпечуючи максимальне світлопропускання та відсутність виступаючих елементів на фасаді.
Види управління
Ролетні системи набирають все більшої популярності за рахунок своїх особливостей. Визначившись з типом монтажу та профілем, що використовується, варто прийняти рішення з управління конструкцією. Існує два варіанти управління: механічний (ручний) та автоматичний.
Шнуровий редукторний привід
Воротковий привід
Пружинно-інерційний механізм
Настінний перемикач
Пульт керування
Мультиканальне управління рольставнями.
<script type="text/javascript">
(function(d, w, s) {
var widgetHash = 'iowbstlxdz0kn4ks7yud', gcw = d.createElement(s); gcw.type = 'text/javascript'; gcw.async = true;
gcw.src = '//widgets.binotel.com/getcall/widgets/'+ widgetHash +'.js';
var sn = d.getElementsByTagName(s)[0]; sn.parentNode.insertBefore(gcw, sn);
})(document, window, 'script');
</script>